Bekijk foto 1/16 van apartment in Tilburg
1 / 16

Appartement in Tilburg met 4 kamers

€ 1.950,00 / maand
Status
Beschikbaar
Type woning
Appartement
Vloeroppervlakte
96 m2
Aantal kamers
4

Locatie

Gemeente
Tilburg
Woonplaats
Tilburg
Postcode
5025EW
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 1.950,00 per maand
Eerdere huurprijs
€ 2.250,00 per maand
Borg
€ 3.900,00
Prijs per m2
€ 20,31
Garantie

Oppervlakten en inhoud

Interieur
Gemeubileerd
Vloeroppervlakte
96 m2

Indeling

Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1

Voorzieningen

Bergruimte Parkeergelegenheid Balkon Lift Open keuken

Map

Map