Bekijk foto 1/40 van apartment in Haarlem
1 / 40

Appartement in Haarlem met 4 kamers

€ 2.745,00 / maand
Status
Beschikbaar
Type woning
Appartement
Vloeroppervlakte
99 m2
Aantal kamers
4

Locatie

Gemeente
Haarlem
Woonplaats
Haarlem
Postcode
2014RG
Straat
Premium

Kosten

Huurprijs
€ 2.745,00 per maand
Eerdere huurprijs
€ 2.752,00 per maand
Borg
€ 0,00
Prijs per m2
€ 27,73
Garantie

Oppervlakten en inhoud

Interieur
Gestoffeerd
Vloeroppervlakte
99 m2
Perceeloppervlakte
123 m2

Indeling

Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1

Voorzieningen

Tuin Bergruimte Open keuken

Map

Map